Telefon 0232 459 72 76
Halkapınar 1376 Sokak No:2 Konak / İZMİR
Close
Halkapınar 1376 Sokak No:2 K:1 D:3 Konak/İZMİR
0232 459 72 76 info@drksogutma.com.tr
Hakkımızda

 

DRK Soğutma, zor yılların ve dar yolların tecrübelerini toplayarak, günümüz Türkiye'sindeki mevcut soğutma sektöründe bulunan rakiplerin en önemli eksikliği olan güven, özveri ve tecrübeyi bir araya getirerek, müşteriye özel ekonomik şartları yerine getirip sizlerin istediklerinize kavuşmanızı sağlar..  

10 yılı aşkın tecrübemizle Türkiye'nin 81 ilinde yapmış olduğu ticaret ile kendine güvenen ve sizleri mahçup etmemek için gecesini gündüze çeviren bir çalışma anlayışına sahibiz. 

90lı yılların yaz aylarından İzmir Hatay'daki dükkamızda başladığımız bu serüvene, özel servis olarak her marka beyaz eşya ve klima arızaları ve montajları ile  Arçelik yetkili servisindeki tecrübe kazanmamız ile devam etti. 2008 Eylül ayında ise Ahmet Yar Soğutma kapılarını bize açtı. Teknik servis ve satış bölümlerinde geçirilmiş uzun yıllardan sonra Gıda Çarşısındaki yerimizde siz kıymetli insanlar için buradayız.. 

Önceliklerimiz; isteklerinize karşılık verebilmek, sorunsuz bir montaj ve uzun yıllar satış sonrası servis hizmetidir...